Závřená škola – domácí příprava (informace pro žáky)

Milí žáci,

zavřené školy jsou jistě věcí, která potěší každého školáka. Zavřené školy v situaci, ve které se nyní nachází Česká republika, jsou ale výjimečnou situací, na kterou je nutné výjimečným způsobem reagovat. Když nemůže žák do školy, musí učitel k němu domů, a když nemůže osobně, nakoukne „internetovým kanálem“. Jak jste již někteří z vás zaznamenali, vaši učitelé vám začali posílat prostřednictvím elektronické žákovské knížky úkoly na práci doma. Určitě vás nechceme úkoly zavalit, nechceme vás ale na druhou stranu nechat úplně zahálet. Je známo, že moudro nepřichází samo, a je tudíž nutné mu jít naproti. Věřím, že nikomu z vás nemusím vysvětlovat, k čemu to bude dobré.

Po přihlášení do EŽK je najdete na konci modré lišty v sekci Další – Domácí úkoly . Zde jsou jednotlivé úkoly i s termínem, dokdy je musíte vypracovat. Každý úkol má dvě záložky. Písemné zadání úkolu najdete v záložce Zadání. Vypracovaný úkol napíšete nebo nahrajete jako přiložený soubor (text, obrázek, foto, video…) v záložce Vypracování a kliknete na Uložit a odevzdat. Pozor na termín odevzdání. Pokud neodešlete úkol do termínu odevzdání, bude ho možné vypracovat, ale ne už odevzdat.

Když by se vám nedařilo přihlásit do EŽK, napište na krivohlavek@hluchak.cz a my vám rádi pomůžeme. Na jednotlivé vyučující se můžete také obracet prostřednictvím mailu ve tvaru příjmení@hluchak.cz

Radovan Pavelka, Pavel Křivohlávek

Mohlo by vás zajímat...