Zavřená škola – domácí učení (informace pro rodiče)

Šumperk 12.3. 2020

Vážení rodiče,

v těchto dnech intenzivně připravujeme pro Vaše děti vzdělávání z domova. Od dnešního dne jim vyučující začali postupně prostřednictvím elektronické žákovské knížky zadávat úkoly do jednotlivých předmětů.

Žádáme Vás proto touto cestou o podporu toho, aby Vaše děti pochopily výjimečné podmínky a přijaly jedinou v současné době možnou cestu vzdělávání za svou. Vaše podpora a spolupráce může pozitivním způsobem ovlivnit vzdělávací výsledky Vašich dětí.

Děkujeme za pochopení,

Mgr. Radovan Pavelka, ředitel školy

Vašim dětem v 2.-9. ročníku postupně už od čtvrtka 12.3.2020 zadáváme domácí úkoly prostřednictvím elektronické žákovské knížky (EŽK). Vy sami můžete vidět zadané úkoly, když se Vaším heslem přihlásíte do EŽK. Po přihlášení v horní modré liště zvolíte Další – Domácí úkoly. Zde už vidíte všechny zadané úkoly i s termínem, dokdy mají být vypracované. Po vypršení termínu je možné úkol dodělat, ale žáci už nemají možnost ho odeslat vyučujícím. (Možnost odevzdat úkol v termínu mají pouze žáci, když se přihlásí do EŽK svým žákovským heslem.)

Když by se Vám nedařilo přihlásit do EŽK, zavolejte na 603 894 220 a nebo napište na krivohlavek@hluchak.cz a my Vám rádi pomůžeme. Na jednotlivé vyučující se můžete také obracet prostřednictvím mailu ve tvaru příjmení@hluchak.cz

Prosím, sledujte v EŽK vývěsku, kam budeme postupně přidávat další informace.

Děkujeme za spolupráci,

Pavel Křivohlávek

Mohlo by vás zajímat...