Vánoční hvězda

Vážení rodiče, milé děti,
letošní podzim je nezvykle krásný a teplý. A možná si ani nechceme připustit, že by brzy mělo nastat zimní období.Na Vánoce se však jistě těšíme všichni. A tak i letos bychom se rádi připojili do charitativní sbírky Vánoční hvězda, která pomáhá nemocným dětem 26 let.
První charitativní sbírka se uskutečnila v roce 1998 a výtěžek činil 58 700 Kč. Loňský výtěžek dosáhl podle organizátorů 3 925 014 Kč.Vybraná částka byla rozdělena na tři části. První část peněz směřovala na humanizaci léčby hematoonkologicky nemocných dětí včetně sociální pomoci rodinám, na vybavení zdravotnickými potřebami či na přístrojová vybavení. Druhá oblast zahrnovala rekondiční pobyty dětí, rekreace rodin po léčbě či volnočasové aktivity v době hospitalizace. A třetí podpořila nadstandardní vybavení ostatních oddělení dětské kliniky, sociální a finanční pomoc rodinám pacientů se závažnou a dlouhodobou nemocí a pomoc rodinám v paliativní péči a v hospicové péči.
Zakoupit můžete malou či velkou vánoční hvězdu v červené nebo bílé barvě.
Malá stojí 60 Kč a velká 120 Kč.

Kdo má zájem, může si ji objednat a zaplatit u p. učitelky Hansmannové v kanceláři školy do 24. 11.2023. Vydávat se budou od 4.12.2023 (ještě upřesníme).
Děkujeme všem, kteří si charitativní květinu zakoupí a věříme, že Vám rozzáří vaše domovy i srdce.

Zuzana Hansmannová

Zdroj obrázku: hvězda

Mohlo by vás zajímat...