Pasování prvňáčků na čtenáře 📖👑🌲
Všichni prvňáčci se celý rok pomalými krůčky, písmenko po písmenku, sunuli k metě zvané Čtenář.
Dne 18. června je sám král Ota I. pasoval, na skále Bradlo u Nové Hradečné, na čtenáře, a tím jim udělil celoživotní titul, čímž jim otevřel bránu ke vzdělávání, zvídání, zkoumání a objevování světa, v němž žijí.
Paní učitelky prvních tříd
