Pátek 4.1.
by
Pavel Křivohlávek
·
03.01.2019
|
|
Pátek 4.1. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Volejbalový turnaj pro žáky 2. stupně |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.-6. hodina v tělocvičně školy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marošek |
|
|
1. |
Tv |
7.AC |
Brož-V |
|
|
|
|
|
|
|
|
volejbal |
|
2. |
Tv |
8.BC |
Motl-V |
spojí celou 8.B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
Z |
9.B |
Blahová-V |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
Tv |
6.BC |
Kopecká-V |
spojí celou 6.B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
Tv |
9.BC |
Suchanová-V |
spojí celou 9.B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rutarová |
|
|
1. |
Tv |
7.AC |
Brož- |
spojí celou 7.A |
|
|
|
|
|
|
|
volejbal |
|
2. |
Tv |
8.BC |
Suchanová-V |
spojí celou 8.C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Z |
7.C |
– |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
Tv |
6.BC |
Novák-V |
spojí celou 6.C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
Tv |
9.BC |
Motl-V |
spojí celou 9.C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jílková |
|
|
2. |
M |
9.A |
– |
|
|
|
|
|
|
|
|
NV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikulová |
|
|
1. |
Č |
5.B |
Sembolová-V |
Za 4. hodinu |
|
|
|
|
|
|
|
N |
|
2. |
A |
4.ABC |
Novák-V |
Za 1. hodinu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
A |
3.ABC |
– |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
Č |
5.B |
Štúrová-V |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
Č |
6.C |
Vachutková-V |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
šatna po 6. hod. |
|
|
Vachutková-V |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.C rozdělena do 7.A a 7.B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.A rozdělena do 8.B a 8.C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.A rozdělena do 9.B a 9.C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Novák |
|
|
1. |
A |
8.ABC |
Nevrklová- |
spojí |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
A |
9.ABC |
Nevrklová- |
spojí |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nevrklová |
|
|
4. |
Šp |
8.ABC |
Horáková- |
spojí |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Godalová |
|
|
1. |
A |
9.ABC |
Dorňáková- |
spojí |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
A |
9.ABC |
Dorňáková- |
spojí |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sembolová |
|
|
4. |
R |
8.ABC |
Suchanová- |
spojí |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vachutková |
|
|
jídelna po 6. hod. |
|
|
Rutarová- |
zajistí dozor v jídelně |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Henemanová |
|
|
5. |
Hv |
3.C |
Havlíčková-V |
Za 3. hodinu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Štúrová |
|
|
|
|
|
Rudecká- |
spojí |
|
|
|
|
|
|
|
4.A – plavání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošová |
|
|
Druž 12:40-14:00 |
|
|
Štúrová-V |
|
|
|
|
|
|
|
|
NV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|