Pátek 21.10.
by
Zuzana Hansmannova
·
20.10.2022
5.B |
|
|
1. |
|
|
Zajícová |
|
|
beseda KRPŠ |
|
|
|
|
|
|
5.A |
|
|
2. |
|
|
Hansmannová |
|
|
beseda KRPŠ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pythagoriáda soutěžící |
|
|
|
|
|
|
|
učebna fyziky |
|
|
|
|
|
|
|
6.A ( 10 dětí), 8.A (13 dětí), 9.D (10 dětí) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
|
|
Brož |
|
|
|
|
2. |
|
|
Brož |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Učebna 6.B |
|
|
|
|
|
|
|
6.B ( 12 dětí), 6.C (3děti), 8.C (7 dětí), 8.D (3 děti) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
|
|
Ježek |
|
|
|
|
2. |
|
|
Ježek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Učebna 8.A |
|
|
|
|
|
|
|
7.A (16 dětí), 9.C (15 dětí) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
|
|
Motl |
|
|
|
|
2. |
|
|
Spillerová |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
učebna zeměpisu |
|
|
|
|
|
|
|
7.B (12 dětí), 9.B ( 9 dětí), 8.B (7 dětí) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
|
|
Zezulová |
|
|
|
|
2. |
|
|
Zezulová |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
učebna dějepisu |
|
|
|
|
|
|
|
7.C (14 dětí), 9.A (18 dětí) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
|
|
Dittmannová |
|
|
|
|
2. |
|
|
Dittmannová |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nesoutěžící |
|
|
|
|
|
|
|
6.AB (21 dětí) do učebny 6.A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
|
|
Nevrklová |
|
|
|
|
2. |
|
|
Suchanová |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.C, 7.C (21 dětí) do VV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
|
|
Hulíková |
|
|
|
|
2. |
|
|
Kopecká |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.B, 8.D ( 23 dětí) do 7.B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
|
|
Dorňáková |
|
|
|
|
2. |
|
|
Havlíčková |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.AB ( 25 dětí) do 6.C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
|
|
Fišerová |
|
|
|
|
2. |
|
|
Chrastinová |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.C, 7.A (24 dětí) do přírodopisu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
|
|
Marošek |
|
|
|
|
2. |
|
|
Ondráčková D. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.AC (14 dětí) do 9.A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
|
|
Pavlík |
|
|
|
|
2. |
|
|
Pavlíková |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.BD (18 dětí) do 9.B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
|
|
Smolicha |
|
|
|
|
2. |
|
|
Smolicha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Křivohlávek |
|
|
5. |
F |
9.B |
Pavlíková-V |
Za 20.10. |
|
V |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zezulová |
|
|
3. |
M |
7.A |
Fišerová |
spojí |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chrastinová |
|
|
4. |
M |
9.B |
Pavlíková |
spojí |
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchomelová |
|
|
5. |
Př |
8.A |
Kösslerová-V |
Za 1.hod. |
|
NV |
|
6. |
Př |
7.B |
Pokorná-V |
Za 18.10. 1.hod |
|
|
|
|
|
|
|
|
Prosím, aby učitelé , kteří budou hlídat soutěžící žáky, |
|
|
|
|
|
|
|
přišli ráno v 7.50 h.do sborovny. Děkuji. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|