Atletické závody – Pohár rozhlasu

Ve čtvrtek 5.5.2022 na Tyršově stadionu v Šumperku se uskutečnily školní závody v atletice – Pohár rozhlasu, okresní kolo.
Závodilo se ve čtyřech kategoriích – starší žákyně ( 8 – 9. tř )
– starší žáci ( 8 – 9. tř.
– mladší žákyně ( 6-7.tř )
– mladší žáci ( 6-7.tř )

V konkurenci 16 škol si naše družstva vedly skvěle!! Mladší žákyně svoji kategorii vyhrály a postupují do krajského kola v Olomouci. Starší žákyně byly třetí. Mladší žáci obsadili 5. místo a starší chlapci se umístily na 8. místě.
Všem zúčastněným moc gratuluji k jejich osobním výkonům. Po dvouleté pauze si opět vyzkoušeli, jaké to je, závodit na atletickém stadionu.

Složení družstev:
Ml. žákyně: Kohoutková S., Spillerová A., Reichlová P., Jandová K., Vondráková E., Cigánková K., Kylarová V., Ščučková B., Drimlová N.

St. žákyně : Kohoutková E., Žváčková K., Skokanová H., Nesvadbová E., Horová J., Faltusová B., Čtvrtlíková E., Štěpánková M., Vepřková Lili

Ml. žáci: Vogelland R., Jersák J., Janků T., Lehár J., Žák R., Polášek F., Šalamoun A., Kovář J., Hudeček J., Kessler A.

St. žáci : Rutar J., Pírek A., Zindulka J., Suchý M., Nesvadba Š., Dokoupil T., Horvát V., Žák O., Horký P., Pazdírek A.

Všem moc děkuji za účast a reprezentaci školy!