Středa 31.1.
Středa 31.1. | ||||||||||||||
Marošek | 1. | Tv | 6.AB | Suchanová-V | ||||||||||
výlet na běžkách | 2. | Tv | 9.AC | Pavlíková-V | ||||||||||
3. | Tv | 8.AC | Václavík-V | Za 8. hodinu | ||||||||||
4. | Z | 9.A | Dorňáková-V | za středu 1. hodinu | ||||||||||
5. | Z | 8.B | Sembolová-V | |||||||||||
6. | Tv | 7.BC | – | |||||||||||
Rutarová | 2. | Tv | 9.AC | Pavlíková- | spojí | |||||||||
výlet na běžkách | 3. | Tv | 8.AC | Sembolová-V | Za 8. hodinu | |||||||||
5. | Tv | 6.C | – | |||||||||||
6. | Tv | 7.BC | – | |||||||||||
jídelna po 6. hod. | Vachutková- | zajistí dozor v jídelně | ||||||||||||
Křivohlávek | 1. | F | 7.B | Ondráčková-V | bude Č | |||||||||
výlet na běžkách | ||||||||||||||
Ondráčková | 1. | F | 2.A | Henemanová- | rozdělí | |||||||||
výlet na běžkách | 2. | Hv | 2.A | Henemanová- | rozdělí | |||||||||
3. | M | 2.A | Henemanová- | rozdělí | ||||||||||
4. | Č | 2.A | Henemanová- | rozdělí | ||||||||||
5. | Hv | 4.B | Hansmannová-V | za pátek | ||||||||||
1. poschodí | Kolaříková- | zajistí dozor na 1. poschodí | ||||||||||||
9.C – rozdělena do 9.AB | ||||||||||||||
6.C – rozdělena do 6.AB | ||||||||||||||
Budinová | 1. | Č | 5.A | Václavík-V | Za 7. hodinu | |||||||||
NV | 2. | M | 5.A | Donné-V | za pátek | |||||||||
3. | Pří | 5.A | Vachutková-V | |||||||||||
4. | Tv | 5.A | Godalová-V | |||||||||||
5. | Č | 5.A | Kolaříková-V | za pátek | vysvědčení | |||||||||
2. poschodí | Suchanová- | zajistí dozor na 2. poschodí | ||||||||||||
Kopecká | 1. | Z | 7.C | Pavlíková-V | ||||||||||
ND | 2. | CH | 9.B | Suchanová-V | za pátek | |||||||||
3. | CH | 9.C | – | |||||||||||
4. | CH | 8.A | Jílková-V | |||||||||||
5. | CH | 9.A | Horáková-V | za pátek | ||||||||||
6. | CH | 8.C | – | |||||||||||
Vysvědčení | 1. stupeň – třídní učitelé ve své poslední hodině ve své třídě | |||||||||||||
2. stupeň – třídní učitelé 6. hodinu | ||||||||||||||
6. | 6.C a 7.B | Václavík-V | ve Vv | |||||||||||
6. | 9.B a 9.C | Sembolová-V | v D | |||||||||||
Ondráčková D. | ||||||||||||||
1. | Fr | 9.ABC | Horáková- | spojí | ||||||||||
Suchanová | 1. | R | 9.ABC | Sembolová- | spojí | |||||||||
Godalová | 4. | A | 6.ABC | Novák- | spojí | |||||||||
Pavlíková | 5. | Č | 8.A | Trunečka-V | za pátek | |||||||||
NL | ||||||||||||||
Gabrielová | Druž 6:00-7:00 | Janků-V | za pátek | |||||||||||
N | Druž 7:00-8:00 | Janků-V | za pátek | |||||||||||
Druž 10:00-11:40 | Minaříková- | spojí | ||||||||||||
Druž 11:40-12:40 | Henemanová-V | za pátek | ||||||||||||
Druž 12:40-15:00 | Janků- | spojí | ||||||||||||
Druž 15:00-16:00 | Jersáková-V | za pátek | ||||||||||||