Pátek 16.6.
by
Zuzana Hansmannova
·
15.06.2023
4.B |
|
|
2. |
|
|
|
|
|
knihovna |
|
3. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.B |
|
|
3. |
|
|
|
|
|
knihovna |
|
4. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.A |
|
|
1. |
|
|
|
|
|
Vila Doris |
|
2. |
|
|
|
|
|
|
|
3. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.D |
|
|
|
|
|
|
|
|
školní výlet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žáci, kteří nejeli na Severomoravskou chatu, |
|
|
|
|
|
|
|
budou spojeni ve třídě 6.B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Aj |
6.B |
Spillerová-V |
|
|
|
|
2. |
M |
6.B |
Dittmannová |
|
|
|
|
3. |
Vv |
6.B |
Zatloukalová |
|
|
|
|
4. |
Vv |
6.B |
Zatloukalová |
|
|
|
|
5. |
D |
6.B |
Kösslerová-P |
|
|
|
|
6. |
Hv |
6.B |
Suchanová |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dorňáková |
|
|
3. |
Aj |
9.ABCD |
Pokorná |
spojí |
|
jazykový pobyt |
|
4. |
Aj |
8.ABC |
Pokorná |
spojí |
|
|
|
5. |
Aj |
7.ABC |
Pokorná |
spojí |
|
šatna po 5.hodině |
|
|
|
|
Rudecká-V |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudecká |
|
|
|
|
|
|
|
|
jídelna po 5.hodině zajistí |
|
|
|
|
Štúrová |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Godalová |
|
|
3. |
Aj |
9.ABCD |
Novák |
spojí |
|
NV |
|
4. |
Aj |
8.ABC |
Novák |
spojí |
|
|
|
5. |
Aj |
7.ABC |
Novák |
spojí |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hulíková |
|
|
2. |
Čj |
8.A |
Spillerová-V |
|
|
jazykový pobyt |
|
3. |
Aj |
9.ABCD |
Chrastinová-V |
|
|
|
|
4. |
Aj |
8.ABC |
Pokorná |
spojí |
|
|
|
6. |
Čj |
9.D |
Havlíčková-V |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopecká |
|
|
6. |
Ch |
9.B |
Chrastinová-V |
|
|
jazykový pobyt |
|
|
|
|
|
|
|
jídelna po 6.hodině zajistí |
|
|
|
|
Suchanová |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ježek |
|
|
1. |
M |
8.C |
Trunečka-V |
Za 2.hod. |
|
školní výlet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
Z |
8.C |
Pokorná-P |
. |
|
dozor na 3.patře zajistí |
|
|
|
|
Sládková |
|
|
šatna po 6.hodině |
|
|
|
|
Pavlík-PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marošek |
|
|
1. |
Z |
9.C |
Havlíčková-V |
|
|
školní výlet |
|
2. |
Z |
7.B |
Smolicha-V |
|
|
|
|
4. |
Tv |
9.CD |
Spillerová |
spojí |
|
|
|
5. |
Tv |
8.C |
Smolicha |
spojí |
|
|
|
6. |
Tv |
7.AC |
Spillerová-P |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nevrklová |
|
|
3. |
Aj |
9.ABCD |
Chrastinová |
spojí |
|
jazykový pobyt |
|
4. |
Aj |
8.ABC |
Smolicha-V |
|
|
|
|
5. |
Aj |
7.ABC |
Rýznarová-P |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nováková |
|
|
1. |
Čj |
4.C |
Donné-V |
|
|
NV |
|
2. |
M |
4.C |
Novák |
spojí |
|
|
|
3. |
M |
4.C |
Rýznarová |
spojí |
|
|
|
4. |
Čj |
4.C |
Rýznarová-V |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchomelová |
|
|
2. |
Aj |
4.A |
Donné |
spojí |
|
jazykový pobyt |
|
4. |
Př |
7.A |
Suchanová-V |
Za 15.6. 3.hod |
|
|
|
5. |
Př |
8.A |
Rutarová-V |
Za 3.hod. |
|
|
|
6. |
Př |
7.B |
Dittmannová-P |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Donné |
|
|
1. |
M |
4.A |
Rýznarová |
spojí |
|
V |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trunečka |
|
|
2. |
It |
5.B |
Zajícová |
spojí |
|
V |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janků |
|
|
Druž.12.30-13.30 |
|
|
Donné-PM |
|
|
N |
|
Druž.13.30-14.00 |
|
|
Donné-PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošová |
|
|
Druž.12.30-13.30 |
|
|
Vondrušková-V |
|
|
N |
|
Druž.13.30-14.30 |
|
|
Vondrušková-PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|