Informace k nástupu dětí 6. – 9. tříd do školy od 8.6.2020

Vážení rodiče,

přihlásili jste dítě k docházce do školy od 8.6.2020.

VŠECHNY děti musí mít v pondělí ráno u sebe vyplněné Čestné prohášení o zdravotním stavu. Datum vyplnění bude 7.6., popř. 8.6.2020 (ne dřívější). Když dítě nepůjde v pondělí do školy, bude mít vyplněné Čestné prohlášení první den, kdy do školy půjde. Bez Čestného prohlášení dítě do školy pustit nemůžeme.

V přihlášce jste také vyjádřili váš zájem o stravování.

Zájem o stravování jsme předali paní vedoucí školní jídelny a ta už podle toho objednává potraviny na příští týden a sestavuje jídelníček. Když budete chtít některý oběd odhlásit nebo naopak přihlásit, postupujte stejně jako v předcházející části tohoto školního roku (internet, mail, telefon).

V pondělí ráno budou děti pod dohledem vyučujících vstupovat do školy třemi různými vchody. U každého bude někdo z vedení školy od dětí vybírat Čestné prohlášení.

Pravidla pro příchod žáků do školy, pro pobyt žáků ve škole, ve školní jídelně a pro odchod žáků ze školy obsahuje soubor Pravidla. Prosím vás, proberte se svými dětmi, jak bude jejich pobyt ve škole v době od 8.6.2020 vypadat . S Pravidly seznámí děti také vyučující v pondělí ve své první hodině.

 

Děkujeme za spolupráci

 

Čestné_prohlášení

 

Pravidla 6.-9. třídy

Mohlo by vás zajímat...