Suplování

Čtvrtek 29.6.

 



Čtvrtek 29.6.
































Sportovní den

1.-6. hodina

Marošek











2. stupeň



Rutarová
















Blahová































1.-3. hodina

Trunečka













4.-6. hodina

Novák




























Dozor v tělocvičně



















1.

Godalová,Nevrklová













2.

Nevrklová, Suchanová













3.

Václavík, Kopecká













4.

Dorňáková, Kopecká













5.

Horáková, Nevrklová













6.































Trunečka

3. IT 4.A Jílková




























Nesoutěží

6.A
3
8.A
10










6.B
8
8.B
20










6.C
10
8.C
7










7.A
5
9.A
5










7.B
6
9.B
5










7.C
9
9.C
12


























6.ABC v 6.B

7.ABC, 8.A v 7.C

8.BC v 8.B



9.ABC v 9.B




1. Musilová

Pavlíková

Suchanová



Sembolová




2. Zajícová

Fišerová

Jílková



Horáková




3. Havlíčková

Pavlíková

Musilová



Hudečková




4. Václavík

Jílková

Nevrklová



Godalová




5. Dorňáková

Václavík

Godalová



Kopecká




6. Trunečka

Fišerová

Havlíčková



Hudečková






















Rudecká

1. Č 2.C Janků-V











N
2. M 2.C Janků-V













3. Tv 2.C Gabrielová-V













4. Č 2.C Gabrielová-V













1. poschodí

Štúrová- zajistí dozor na o velké přestávce na 1. poschodí



























Rýznarová

5. Prv 3.B Nevrklová











N
Druž 12:40-13:40

Dorňáková Za 1. hodinu









Středa 28.6.



Středa 28.6.




















2. stupeň – Alfonzův den











1.-6. hodina












8:00 – žáci ve svých třídách










8:10 – třídní učitelé společně s žáky do velké tělocvičny



















Fišerová

7.C








1.-2. hodinu



Dorňáková





3. hodinu





















Rutarová

9.C








1.-2. hodinu



Nevrklová





3. hodinu



Novák





4.-6. hodinu



Novák




























Marošek

6.B








1.-2. hodinu



Godalová





3. hodinu



Godalová





4.-6. hodinu



Jílková
















Dorňáková

2. A 4.ABC Budinová-V za pátek















Musilová

2. A 4.ABC Zajícová-V za pátek






4. A 1.A Ondráčková-V
















Novák

2. A 4.ABC Chrastinová-V za pátek















Ondráčková

4. Hv 3.B Spáčilová-V za pátek















Rýznarová

5. Hv 3.B Ondráčková-V za pátek




N
Druž 12:40-13:40

Štúrová-V za pátek















Rudecká

1. Č 2.C Tylová-V





N
2. M 2.C Tylová-V







3. Č 2.C Tylová-V







4. Prv 2.C Tylová-V







5. ČP 2.C Tylová-V







1. poschodí

Štúrová- zajistí dozor na 1. poschodí















Motl

3. IT 5.A Nováková-V za pátek




















Úterý 27.6.

 



Úterý 27.6.
























Rýznarová

5. Prv 3.B Hansmannová-V

za pátek






Druž 12:40-13:40

Plíhalová-V

za pátek






Druž 13:40-14:30























Rudecká

1. Č 2.C Václavík-V za pátek






N
2. M 2.C Nováková-V za pátek








3. Č 2.C Prachařová-V za pátek








4. Tv 2.C Pavlíková-V za pátek



















Trunečka

1. M 7.C Suchanová-V







NV
2. M 6.C -









3. IT 7.C Fišerová-V za pátek








5. M 7.B Novák-V za pátek








7. ČP 8.B Kopecká-V za pátek








8. ČP 8.B Kopecká-V za pátek



















Rutarová

2. Z 7.A Marošek-V za pátek






NV

























Blahová

4. 7.B Kopecká-V







9.B – vycházka
5. 8.B Rutarová-V




















Blahová

1.










6.C – vycházka
2. 7.C Dorňáková-V za pátek








3. 6.C -




















Pavelka

1. A 9.ABC Godalová- spojí






seminář
2. A 5.ABC Godalová- rozdělí









































































































Pondělí 26.6.

 



Pondělí 26.6.


























Hudečková

2. F 7.B Kopecká-V








9.A – vycházka
3. M 8.A Jílková-V










4. M 9.A -










6. F 7.C -






















Ondráčková

1. Č 1.A Blahová-V








6.B – výlet
2. M 1.A Budinová-V za pátek









3. Tv 1.A Donné-V za pátek









4. Č 1.A Ondráčková D.-V


Za 5. hodinu






5. ČP 3.B Kolaříková-V za pátek





















Marošek

1. Tv 8.BC Godalová-V








6.B – výlet
2. Z 7.C -










3. Z 8.C Havlíčková-V










4. F 6.B -










5. Tv 7.BC Rutarová- spojí celou 7.A









6. Tv 6.AC Musilová-V






















Fišerová

1. D 8.A Trunečka-V








7.C – výlet
2. D 6.B -










3. D 8.B Václavík-V










4. Č 9.C Nevrklová-V










6. D 9.B Kopecká-V






















Dorňáková

1. A 6.ABC Novák- spojí







7.C – výlet
2. A 4.ABC Godalová-V Za 5. hodinu









4. A 7.ABC Godalová- spojí









5. A 9.ABC Nevrklová- spojí





















Godalová

1. A 6.ABC Nevrklová- spojí









5. A 9.ABC Pavelka- spojí





















Nevrklová

4. A 7.ABC Novák- spojí



















































Pátek 23.6.



Pátek 23.6.












Brož

1. Vo 9.C Rutarová-P
















Rudecká

1. Č 2.C Motl-P

N
2. M 2.C Prachařová-P



3. Č 2.C Henemanová-P



4. Vv 2.C Horáková-P








Laštuvičková

1. Č 5.B Suchanová-P

NV
3. M 5.B Chrastinová-P



4. Tv 5.B Václavík-V



5. Č 5.B Zajícová-P








Ondráčková D.

2. Č 6.B Fišerová-P

NV













Blahová

2. 7.C x

Muzeum 7.C
3. 8.B Horáková-V








Pavlíková

4. D 7.B Trunečka-P

Beseda 7.A













Suchanová

3. Rj 7.ABC Sembolová spojí celou 7.A

Beseda 7.B





Čtvrtek 22.6.

 



Čtvrtek 22.6.


















Rudecká

1. Č 2.C Ondráčková D.-V


Za 5. hodinu

N
2. M 2.C Plíhalová-P






3. Tv 2.C Janků-V






4. Č 2.C Janků-V






1. poschodí

Štúrová- zajistí dozor na o velké přestávce na 1. poschodí













Blahová

2. 6.C Nevrklová-V




9.B – výlet
3. 8.A Horáková-P






5. 7.B Suchanová-V






6. 7.A Havlíčková-V














Rutarová

2. Z 7.A Jílková-V




9.B – výlet
4. Z 9.A Dorňáková-V






5. Z 9.B -






6. SH 8.,9. Motl-V






jídelna po 6. hod.

Fišerová- zajistí dozor v jídelně













Křivohlávek

2. F 8.B Suchanová-V




8.C – výlet
3. F 8.C -














Prachařová

1. Č 3.C Marošek-V




8.C – výlet
3. Hv 3.C Gabrielová-V






4. M 3.C Gabrielová-V






5. Č 3.C Musilová-V






1. poschodí

Hansmannová- zajistí dozor na 1. poschodí













Kopecká

1. CH 9.C Motl-V




NV
3. Vz 9.B -






5. CH 9.A Hudečková-P














Rýznarová

5. Prv 3.B Hansmannová-P




N
Druž 12:40-13:40

Plíhalová-PM














Nevrklová

2. Šp 9.ABC Horáková- spojí
























Suchanová

2. R 9.ABC Sembolová- spojí





5. R 8.ABC Havlíčková-V spojí,za 4.hod.













Ondráčková

5. Fr 8.ABC Horáková- spojí













Dorňáková

4. A 8.ABC Novák- spojí













Nevrklová

4. A 8.ABC Godalová- spojí













Motl

6. M 9.ABC Hudečková- spojí













Havlíčková

6. Č 8.ABC Motl- spojí v tělocvičně













1. třídy





1.-5.hod.



Slabikář



















Sembolová

5. R 8.ABC Havlíčková-V spojí





6. D 6.A Nevrklová-V za 4.hod.


Středa 21.6.

 



Středa 21.6.












Rudecká

1. Č 2.C Kopecká-V Za 7. hodinu

N
2. M 2.C Budinová-P



3. Č 2.C Dorňáková-V



4. Prv 2.C Sembolová-V



5. ČP 2.C Fišerová-V



1. poschodí

Štúrová- zajistí dozor na 1. poschodí








Blahová

1. 9.B -

9.B – výlet
3. 8.C -



4. 9.C Motl-V



6. ŠK 9.B -








Rutarová

1. Tv 9.AC Marošek- spojí

9.B – výlet
2. Tv 8.AB Jílková-V



3. Z 8.B Kopecká-V Za 8. hodinu



5. Tv 6.AB Dorňáková-V



6. Tv 7.AC Pavlíková-P



jídelna po 6. hod.

Trunečka- zajistí dozor v jídelně








Křivohlávek

2. F 6.A Havlíčková-V

8.C – výlet
6. F 9.C Sembolová-V








Prachařová

1. Č 3.C Sembolová-V

8.C – výlet
2. M 3.C Zajícová-P



3. Prv 3.C Godalová-V



4. Tv 3.C Trunečka-V Za 20.6. 8. hodinu



5. Č 3.C Nevrklová-V








Dorňáková

3. A 9.ABC Pavelka- spojí



5. A 8.ABC Novák- spojí








Nevrklová

5. A 8.ABC Godalová- spojí
















Godalová

3. A 9.ABC Nevrklová- spojí








Rýznarová

5. Hv 3.B Ondráčková-P

N
Druž 12:40-13:40

Štúrová-PM








Henemanová

3. Tv 1.B Horáková-P

NV













Plíhalová

1. Č 3.A x

Vybíjená,Vikýřovice
2. M 3.A x

3.A
3. Hv 3.A x



4. Tv 3.A x



5. Č 3.A x

Úterý 20.6.

 



Úterý 20.6.


































Křivohlávek

1. F 8.B Sembolová-V












8.C – výlet
2. F 8.C -






























Prachařová

1. Č 3.C Václavík-P












8.C – výlet
2. M 3.C Dorňáková-V Za 4. hodinu













4. Č 3.C Nevrklová-V














5. ČP 3.C Kopecká-V






























Rudecká

1. Č 2.C Blahová-P












N
2. M 2.C Nováková-P














3. Č 2.C Jílková-V














4. Tv 2.C Trunečka-V Za 7. hodinu













1. poschodí

Štúrová- zajistí dozor o velké přestávce na 1. poschodí





























Ačanová

Druž 11:40-12:40

Gabrielová-PM












NV
Druž 12:40-13:40

Budinová-PM














Druž 13:40-14:30

































Rýznarová

5. Prv 3.B Hansmannová-P














Druž 12:40-13:40

Plíhalová-PM














Druž 13:40-14:30

































Dorňáková

4. A 8.ABC Novák- spojí
















































Nevrklová

4. A 8.ABC Godalová- spojí





























Pavlíková

1. D 7.B -












7.B – vycházka
2. Č 9.A Suchanová-V














3. D 7.A Marošek-V






























Pondělí 19.6.

 



Pondělí 19.6.




















Rudecká

1. Č 2.C Musilová-P





N
2. M 2.C Chrastinová-P







4. Prv 2.C Suchanová-P







5. Hv 2.C Henemanová-P







1. poschodí

Štúrová- zajistí dozor na 1. poschodí



























Pátek 16.6.

 



Pátek 16.6.


















Suchanová

2. Č 8.B Fišerová-P




7.B – výlet
3. R 7.ABC Sembolová- spojí





4. Hv 7.C Pavlíková-V






5. Vo 7.B -






6. Č 7.B -














Budinová

1. Hv 4.A Trunečka-V




ND
2. Č 4.A Rutarová-V






3. A 1.B Henemanová-P






4. M 4.A Trunečka-P






5. Vl 4.A Kolaříková-P














Rutarová

2. Tv 7.AB Marošek- spojí celou 7.A













Krásná     druž 12:40-13:40     Laštuvičková-PM        
                     

Čtvrtek 15.6.

 



Čtvrtek 15.6.






















Marošek

1. Z 8.C Pavlíková-V






9.A – výlet
2. Tv 6.B Nevrklová-V








3. Z 7.C Hudečková-V








4. F 6.B Hudečková-P








6. Z 7.B Pavlíková-V


















Rutarová

2. Z 7.A Sembolová-V






9.A – výlet
4. Z 9.A -








5. Z 9.B Kopecká-V








6. SH 8.,9. Křivohlávek-P








jídelna po 6. hod.

Fišerová- zajistí dozor v jídelně

















Rýznarová

5. Prv 3.B Hansmannová-P






N
Druž 12:40-13:40

Plíhalová-PM


















Nevrklová

2. Šp 9.ABC Horáková- spojí

















Suchanová

2. R 9.ABC Suchanová- spojí

















Pavlíková

6. Č 9.ABC Havlíčková- spojí

















Krásná

Druž 12:40-13:40

Zajícová-PM






D























Horníček

Druž 12:40-13:40

Nováková-PM






NL























Budinová

1. Č 4.A Jílková-P






N
2. M 4.A Prachařová-P








4. Pří 4.A Blahová-P








5. Tv 4.A Henemanová-P








2. poschodí

Zajícová- zajistí dozor na 2. poschodí































































































Středa 14.6.

 



Středa 14.6.




































Kopecká

2. Z 6.C Pavlíková-V













8.B – výlet
4. CH 8.A Hudečková-V















6. Z 6.A Godalová-P















7. ČP 9.A -















8. ČP 9.A -















3. poschodí

Horáková-V zajistí dozor o velké přestávce na 3. poschodí































Blahová

1. 9.B Musilová-V













8.B – výlet
3. 8.C Motl-V















4. 9.C Křivohlávek-P















6. ŠK 9.B Hudečková-V
































Marošek

1. Tv 9.AC Suchanová-P













9.A – výlet
2. Tv 8.AB Motl-V















4. Z 6.B Suchanová-V















5. Tv 6.AB Pavlíková-V















6. Tv 7.AC Dorňáková-V Za 3. hodinu































Rutarová

1. Tv 9.AC Suchanová- spojí celou 9.C












9.A – výlet
2. Tv 8.AB Motl- spojí celou 8.A














3. Z 8.B -















5. Tv 6.AB Dorňáková-V















6. Tv 7.AC Fišerová-V















jídelna po 6. hod.

Trunečka- zajistí dozor v jídelně































Pavelka

3. A 9.ABC Nevrklová- spojí











Dorňáková

3. A 9.ABC Godalová- spojí














5. A 8.ABC Godalová- spojí































Donné

4. IT 4.C Budinová-V
































Rýznarová

5. Hv 3.B Ondráčková-P















Druž 12:40-13:40

Štúrová-V Za 9.6.































Horáková

2. poschodí

Havlíčková- zajistí dozor o velké přestávce na 2. poschodí































Výlet



5.A Nováková

















5.B Laštuvičková

















5.C Donné













Budinová

1. Č 4.A Suchanová-P


ND
3. M 4.A Novák-P




4. IT 5.C -




5. Č 4.A Kolaříková-P




















Úterý 13.6.

 



Úterý 13.6.




































Havlíčková

2. Č 9.B Sembolová-V













N
3. Č 6.A -















5. Vo 8.A Václavík-V
































Musilová

1. 6.A -













6.A – výlet
2. M 8.B -















3. A 3.ABC Dorňáková-
rozdělí















4. M 6.A -
































Trunečka

1. M 7.C Křivohlávek-V bude IT












6.C – výlet
2. M 6.C -















3. IT 7.C Křivohlávek-V
bude M














5. M 7.B Horáková-V
za 12.6.















7. ČP 8.B -















8. ČP 8.B -
































Pavlíková

1. D 7.B Suchanová-V













7.A – výlet
2. Č 9.A Václavík-V za 6. hodinu















3. D 7.A -















5. Č 7.A -
































Jílková

1. M 7.A -













7.A – výlet
2. M 6.B Křivohlávek-V
















3. M 8.C Motl-P
















5. M 6.B Dorňáková-V
za 6. hodinu
































Kopecká

2. Vz 9.C Motl-V Za 12.6.












8.B – výlet
3. CH 8.B -















4. CH 9.B Motl-V Za 12.6.














5. CH 8.C Sembolová-V















6. ŠK 8.B -
































Blahová

2. 7.C Rutarová-V













8.B – výlet
3. 6.C -















4. 7.B Suchanová-V















5. 8.B -















6. 8.A Novák-V
































Janků

Druž 11:40-13:40

Štúrová-V Za 9.6.












NL





































Novák


6.
A
7.ABC
Nevrklová-
spojí




















































Dorňáková


4.
A
8.ABC
Godalová-
spojí
































Krásná



Druž 12:40-13:40


Zajícová-V

































Rýznarová


5.
Prv
3.B
Hansmannová-P

















Druž 12:40-14:40
















































































































































































































































































































































Pátek 9.6.

 



Pátek 9.6.






























Havlíčková

1. Č 9.B Blahová-V










N
2. Hv 8.C Trunečka-V












3. Č 8.A Marošek-V












5. Č 6.A Musilová-V Za 2. hodinu











6. Hv 6.A Ondráčková D.-V


























Dorňáková

1. A 8.ABC Motl-V spojí celou 8.A





Za 6. hodinu


jazykový pobyt
2. A 3.ABC -












3. A 4.ABC Trunečka-V spojí celou 4.B





Musilová-spojí celou 4.A




4. A 6.ABC Laštuvičková-V spojí celou 6.A











5. A 9.ABC Horáková-V spojí celou 9.A

























Godalová

1. A 8.ABC Laštuvičková-V spojí celou 8.B









jazykový pobyt
2. A 3.ABC -












4. A 6.ABC skupina rozdělena












5. A 9.ABC Laštuvičková-V spojí celou 9.B











2. poschodí

Musilová- zajistí dozor na 2. poschodí











2. poschodí

Suchanová- zajistí dozor o velké přestávce na 2. poschodí

























Nevrklová

1. A 8.ABC Sembolová-V spojí celou 8.C





Za 2. hodinu


jazykový pobyt
3. Šp 7.ABC Motl- spojí











4. A 6.ABC skupina rozdělena












5. A 9.ABC Václavík-V spojí celou 9.C

























Novák

1. A 8.ABC skupina rozdělena










jazykový pobyt
2. A 3.ABC -












3. A 4.ABC Laštuvičková-V spojí celou 4.C











4. A 6.ABC skupina rozdělena












5. A 9.ABC skupina rozdělena


























Rudecká

1. Č 2.C Minaříková-V Za 3. hodinu









NL
2. M 2.C Minaříková-V Za 4. hodinu











3. Č 2.C Bartošová-V












4. Vv 2.C Bartošová-V


























Krásná

druž

Janků- rozdělí









D































Výlet



3.A Plíhalová














3.B Spáčilová














3.C Prachařová


























Plíhalová

1. poschodí

Donné,Laštuvičková-

zajistí dozor na 1. poschodí






Spáčilová

1. poschodí





























Čtvrtek 8.6.

 



Čtvrtek 8.6.
































Havlíčková

1. Č 8.A Sembolová-V











N
3. Č 6.A Sembolová-V













4. Č 9.B -













6. Č 8.ABC Hudečková- spojí












2. poschodí

Horáková- zajistí dozor na 2. poschodí



























Dorňáková

1. A 7.ABC Kopecká-V spojí celou 7.A










jazykový pobyt
2. A 3.ABC Blahová-V spojí celou 3.A












4. A 8.ABC Ondráčková D.-V spojí celou 8.A





Za 6. hodinu





5. A 6.ABC Laštuvičková-V spojí celou 6.A



























Godalová

1. A 7.ABC Laštuvičková-V spojí celou 7.B










jazykový pobyt
2. A 3.ABC Laštuvičková-V spojí celou 3.B












3. A 5.ABC Jílková-V spojí celou 5.A












4. A 8.ABC Trunečka-V spojí celou 8.B












5. A 6.ABC skupina rozdělena




























Nevrklová

1. A 7.ABC Fišerová-V spojí celou 7.C










jazykový pobyt
2. Šp 9.ABC Horáková- spojí












3. A 5.ABC Kopecká-V spojí celou 5.C












4. A 8.ABC Laštuvičková-V spojí celou 8.C












5. A 6.ABC skupina rozdělena




























Novák

1. A 7.ABC skupina rozdělena











jazykový pobyt
2. A 3.ABC Musilová- spojí celou 3.C












3. A 5.ABC skupina rozdělena













4. A 8.ABC skupina rozdělena













5. A 6.ABC skupina rozdělena













šatna po 5. hod.

Budinová-V zajistí dozor v šatně



























Pavelka

3. A 5.ABC skupina rozdělena











jazykový pobyt

































Rutarová

2. Z 7.A Marošek-V











jazykový pobyt
4. Z 9.A Marošek-V













5. Z 9.B Kopecká-V













6. SH 8.,9. Laštuvičková-V













jídelna po 6. hod.

Fišerová- zajistí dozor v jídelně



























Beseda

1.
9.C -











finanční gramotost
2.
9.C -













3.
9.B -













4.
9.B -













5.
9.A -













6.
9.A -




























Sembolová

2. N 9.ABC Suchanová- spojí



























Budinová

jídelna po 5. hod.

Donné- zajistí dozor v jídelně



























Rýznarová

5. Prv 3.B Hansmannová-P













Druž 12:40-14:30

Horníček- spojí

















































































Středa 7.6.

 



Středa 7.6




































Havlíčková

2. Hv 9.B Ondráčková D.-V













N
3. Č 8.A -















4. Č 6.A Marošek-V-P















6. Hv 8.A -















2. poschodí

Jílková-V zajistí dozor o velké přestávce na 2. poschodí































Fišerová

1. D 8.A -













8.A – výlet
2. Č 9.C Kopecká-V















3. Č 7.C Trunečka-V















5. D 9.B Sembolová-V















6. D 8.B Musilová-V
































Horáková

2. N 7.ABC Laštuvičková-V













8.A – výlet
4. Vo 6.C -















Druž 12:40-13:40

Janků- rozdělí














Druž 13:40-14:30

Janků- rozdělí














2. poschodí

Jílková- zajistí dozor o velké přestávce na 2. poschodí































Dorňáková

1. A 6.ABC Laštuvičková-V
spojí celou 6.A











jazykový pobyt
2. A 4.ABC Zajícová-P spojí celou 4.B



Musilová – spojí celou 4.A









3. A 9.ABC Jílková-V spojí celou 9.A














4. A 7.ABC Marošek-V spojí celou 7.A














5. A 8.ABC Křivohlávek-P spojí celou 8.B




bude F

























Godalová

1. A 6.ABC skupina rozdělena













jazykový pobyt
3. A 9.ABC Laštuvičková-V
spojí celou 9.B













4. A 7.ABC Laštuvičková-V
spojí celou 7.B













5. A 8.ABC Laštuvičková-V
spojí celou 8.C






























Nevrklová

1. A 6.ABC skupina rozdělena













jazykový pobyt
2. Šp 7.ABC Laštuvičková- spojí














3. A 9.ABC Kopecká-V spojí celou 9.C





Za 6.6. 2. hodinu







4. A 7.ABC Kopecká-V spojí celou 7.C














5. A 8.ABC skupina rozdělena
































Novák

1. A 6.ABC skupina rozdělena













jazykový pobyt
2. A 4.ABC Chrastinová-P spojí celou 4.C














4. A 7.ABC skupina rozdělena















5. A 8.ABC skupina rozdělena















jídelna po 5. hod.

Motl- zajistí dozor v jídelně































Pavelka

3. A 9.ABC skupina rozdělena













jazykový pobyt





































Rutarová

1. Tv 9.AC Křivohlávek-P













jazykový pobyt
2. Tv 8.AB Marošek- spojí celou 8.B














3. Z 8.B Marošek-P















5. Tv 6.AB Marošek- spojí celou 6.A














6. Tv 7.AC Trunečka-V















jídelna po 6. hod.

Trunečka- zajistí dozor v jídelně































Rýznarová

5. Hv 3.B Ondráčková-P













N
Druž 12:40-13:40

Gabrielová- rozdělí














Druž 13:40-14:30

Gabrielová- rozdělí































Jílková

2. poschodí

Budinová- zajistí dozor na 2. poschodí































Úterý 6.6.

 



Úterý 6.6.






































Havlíčková

2. Č 9.B Hudečková-V














8.A – výlet
3. Č 6.A Václavík-V
















5. Vo 8.A -


































Fišerová

4. Č 7.C Sembolová-V














8.A – výlet
5. D 7.C Laštuvičková-V
















6. D 9.C Blahová-V


































Dorňáková

1. A 9.ABC Marošek-V spojí celou 9.A













jazykový pobyt
3. A 3.ABC Laštuvičková-V
spojí celou 3.B














4. A 8.ABC Ondráčková D.-V spojí celou 8.B





Za 1. hodinu








6. A 7.ABC Jílková-P spojí celou 7.A

































Godalová

1. A 9.ABC Suchanová-V spojí celou 9.B













jazykový pobyt
2. A 5.ABC Laštuvičková-V
spojí celou 5.C




Za 4. hodinu








3. A 3.ABC Blahová-V spojí celou 3.A




Musilová- spojí celou 3.C









4. A 8.ABC Trunečka-V spojí celou 8.C





Za 8. hodinu








6. A 7.ABC Suchanová-V spojí celou 7.B

































Nevrklová

1. A 9.ABC Laštuvičková-V
spojí celou 9.C












jazykový pobyt
2. A 5.ABC Nováková-P
















3. Šp 9.ABC Suchanová- spojí















4. A 8.ABC skupina rozdělena
















6. A 7.ABC Zajícová-V spojí celou 7.C

































Novák

2. A 5.ABC skupina rozdělena














jazykový pobyt
3. A 3.ABC skupina rozdělena
















4. A 8.ABC skupina rozdělena
















6. A 7.ABC skupina rozdělena


































Pavelka

1. A 9.ABC skupina rozdělena














jazykový pobyt
2. A 5.ABC skupina rozdělena


































Rutarová

2. Z 7.A Trunečka-V














jazykový pobyt
4. Z 9.C Marošek-P
















5. Z 9.B Jílková-V
















6. Z 9.A Musilová-P























































Kopecká

2. Vz 9.C Jílková-V














seminář
3. CH 8.B Hudečková-V
















4. CH 9.B Václavík-V
















5. CH 8.C Sembolová-V
















6. ŠK 8.B Sembolová-V


































Sembolová

6. ŠK 8.C Trunečka-V Za 7. hodinu

































Rýznarová

5. Prv 3.B Hansmannová-P














N
Druž 12:40-13:40

Plíhalová-PM
















Druž 13:40-14:30

Plíhalová-PM


































Pondělí 5.6.

 



Pondělí 5.6.






























Motl

1. M 9.C Musilová-P V 7.A









Eurorébus
3. M 9.B Jílková-V


























Rudecká

1. Č 2.C Laštuvičková-V










DL
2. M 2.C Laštuvičková-V












4. Prv 2.C Laštuvičková-V












5. Hv 2.C Henemanová-P












1. poschodí

Štúrová- zajistí dozor na 1. poschodí

























Jílková

4. M 8.C Křivohlávek-P










NL































5.B – rozdělena do 5.A a 5.B
































6.BC – spojena s 6.A
































Godalová

1. A 6.ABC -










jazykový pobyt
3. A 5.ABC Laštuvičková-V
spojí celou 5.A



Za 5. hodinu





4. A 7.ABC Sembolová-V spojí celou 7.A




Za 3. hodinu





5. A 9.ABC Hudečková-P spojí celou 9.A

























Nevrklová

1. A 6.ABC -










jazykový pobyt
3. A 5.ABC Donné-P spojí celou 5.C











4. A 7.ABC Trunečka-V spojí celou 7.B











5. A 9.ABC Václavík-V spojí celou 9.B

























Dorňáková

1. A 6.ABC -










jazykový pobyt
2. A 4.ABC Zajícová-P












4. A 7.ABC Václavík-V spojí celou 7.C




Za 6. hodinu





5. A 9.ABC Fišerová-V spojí celou 9.C




Za 2. hodinu



















Pavelka

3. A 5.ABC skupina rozdělena










jazykový pobyt
5. A 9.ABC skupina rozdělena


























Novák

1. A 6.ABC -










jazykový pobyt
2. A 4.ABC Chrastinová-P spojí celou 4.C











3. A 5.ABC skupina rozdělena












4. A 7.ABC Suchanová-P spojí celou 7.C

























Rutarová

1. Tv 8.BC Křivohlávek-P










jazykový pobyt
2. Tv 9.BC Trunečka-V












4. Z 8.B Marošek-V












5. Tv 7.BC Kopecká-V












6. ŠK 9.C Blahová-V












7. ČP 9.C













8. ČP 9.C



























Blahová

6. Tv 6.AC Marošek- spojí celou 6.A










































6.ABC

1. Č
Sembolová-P












2. Č
Havlíčková-V












3. Vo
Horáková-V












4. M
Musilová-V












5. F
Křivohlávek-V












6. Tv
Marošek-V


























Čtvrtek 1.6.

 



Čtvrtek 1.6.












Rýznarová A.

4. Prv 3.B Hansmannová-P

N
Druž






12.40-13.40

Plíhalová-PM



13.40-14-30

Plíhalová-PM








Rutarová

2. Z 7.A Nevrklová-V

9.C výlet
4. Z 9.A Fišerová-V



5. Z 9.B Fišerová-V



6. SH 8.,9. Pavlíková,Havlíčková-rozdělí








Křivohlávek

2. F 8.B Suchanová-V

9.C výlet
3. F 8.C Motl-V








Henemanová

1. Č 1.B Kopecká-V

DL
2. M 1.B Prachařová-P



3. Č1/2 1.B Janků



4. Č1/2 1.B Ondráčková D.-V Za 5. hod.



5. Hv 1.B Horáková-V








Zajícová

3. M 4.B Budinová-P

NL
4. Č 4.B Horáková-P



5. Tv 4.B Motl-P








Suchanová

2. R 9.ABC Sembolová,Horáková-rozdělí








Nevrklová

2. Šp 9.ABC Sembolová,Horáková-rozdělí








Horáková

5. N 8.ABC Sembolová,Suchanová-rozdělí








Ondráčková D.

5. Fr 8.ABC Sembolová,Suchanová-rozdělí








Horníček    
družina
 

       
      12.40-13.40     Budinová-PM  
      13.40-14.30      
               
Janků

11.40-12.40

Ačanová

Den dětí
12.40-13.40

Nováková PM








Gabrielová

11.40-12.40

Krásná

Den dětí
12.40-13.40

Chrastinová-PM



13.40-14-30

Ondráčková D.-PM

Středa 31.5.

 



Středa 31.5.






















Godalová

1. A 6.ABC rozd. do ost. sk.  





Aj

3. A 9.AB rozd. do ost sk.  







4. A 7.ABC Blahová-V
 







5. A 8.ABC Motl-V  

















Rýznarová

5. Hv 3.B Ondráčková-P






N
Druž 12:40-13:40

Štúrová-PM








Druž 13:40-14:40

Štúrová-PM


















Rutarová

1. Tv 9.AC Marošek- spojí celou 9.A





9.C – výlet
2. Tv 8.AB Blahová-P








3. Z 8.B Nevrklová-V








5. Tv 6.AB Suchanová-P








6. Tv 7.AC Pavlíková-P


















Křivohlávek

2. F 6.A Fišerová-V






9.C – výlet
6. F 9.C -































Úterý 30.5.

 



Úterý 30.5.






























Václavík

3. Vv 6.B Suchanová-V










N
4. Vv 6.B Jílková-P












5. Vv 6.A Musilová-P












6. Vv 6.A Musilová-P












7. Vv 8.C Sembolová













8. Vv 8.C Sembolová-P












3. poschodí

Chrastinová-V zajistí dozor na 3. poschodí











3. poschodí

Musilová-V zajistí dozor o velké přestávce na 3. poschodí

























Chrastinová

2. poschodí

Nováková- zajistí dozor na 2. poschodí

























Musilová

2. poschodí

Jílková- zajistí dozor o velké přestávce na 2. poschodí

























Rutarová

2. Z 7.A Kopecká-V










9.C – výlet
4. Z 9.C -












5. Z 9.B Novák-P












6. Z 9.A Fišerová-V


























Křivohlávek

1. F 8.B Godalová-V










9.C – výlet
2. F 8.C Ondráčková D.-V


























Marošek

1. Z 8.A Nevrklová-V










NL































Nevrklová

1. A 9.ABC Dorňáková- spojí

























Godalová

1. A 9.ABC Pavelka- spojí

























Rýznarová

5. Prv 3.B Hansmannová-P










N
Druž 12:40-13:40















Druž 13:40-14:30





























Suchanová

3. R 9.ABC Sembolová- spojí










































Pátek 26.5.

 



Pátek 26.5.




























Václavík

4. ČP 7.A Motl-V









N
5. Vv 6.C Fišerová-P











6. Vv 6.C Novák-V Za 1. hodinu










3. poschodí

Godalová-V zajistí dozor na 3. poschodí



































Godalová

2. poschodí

Musilová- zajistí dozor na 2. poschodí





















































Beseda

1.
8.A - v Hv










2.
8.A - v Hv










1.
8.C - v D










2.
8.C - v D










3.
9.C - ve Vv










4.
9.C - ve Vv























Suchanová

2. Č 8.B Nevrklová-V Za 1. hodinu








NV
3. R 7.ABC Fišerová-V











4. Hv 7.C Havlíčková-V Za 2. hodinu










5. Vo 7.B Sembolová-P











6. Č 7.B Dorňáková-V Za 1. hodinu























Exkurze



5.A Nováková Začátek 10:45








5. třídy


5.B Laštuvičková Začátek 11:30












5.C Donné Začátek 10:00























Pavlíková

2. Č 9.A Hudečková-V









NL





























Dorňáková

1. A 8.ABC Godalová- spojí celou 8.B























Novák

1. A 8.ABC Godalová- spojí celou 8.B























Nevrklová

1. A 8.ABC Godalová- spojí celou 8.B























































Čtvrtek 25.5.

 



Čtvrtek 25.5.






















Rýznarová

5. Prv 3.B Hansmannová-P






N
Druž 12:40-13:40

Plíhalová-PM








Druž 13:40-14:30

Plíhalová-PM


















Václavík

3. ČP 7.B Horáková-P






N
4. Vv 7.C Kopecká-P








5. Vv 7.C Trunečka-P































Rutarová

6. SH 8.,9. Křivohlávek-P






seminář























9.B

1. Z 9.B Rutarová-V Za 5. hodinu







5. M 9.B Motl-V Za 1. hodinu






























Středa 24.5

 



Středa 24.5.


















Václavík

5. Vv 7.B Suchanová-P




N
6. Vv 7.B Suchanová-P






7. Vv 9.A Hudečková-P






8. Vv 9.A Hudečková-P














Rýznarová

5. Hv 3.B Ondráčková-P




N
Druž 12:40-13:40

Štúrová-PM






Druž 13:40-14:40

Štúrová-PM














Křivohlávek

6. F 9.C Blahová- spojí



orientační běh



















Hansmannová










orientační běh
3. Hv 2.B Nováková-P






4. Č 2.B Spáčilová-P






5. Prv 2.B Kolaříková-P














Pondělí 22.5.

 



Pondělí 22.5.


























Testy

1.
5.A Křivohlávek










2.
5.A Křivohlávek










4.
5.C Křivohlávek










5.
5.C Ondráčková






















Rudecká

1. Č 2.C Nováková-V








DL
2. M 2.C Nováková-V










4. Prv 2.C Donné-V










5. Hv 2.C Henemanová-P










1. poschodí

Štúrová- zajistí dozor na 1. poschodí





















Václavík

3. ČP 7.C Dorňáková-P








N
5. Vv 7.A Donné-V










6. Vv 7.A Novák-P










7. Vv 8.A Trunečka-P










8. Vv 8.A Trunečka-P






















Spáčilová

2. M 3.B Chrastinová-P








NL



























6.B

3. Č 6.B Onráčková-V Za 5. hodinu









5. M 6.B Jílková-V Za 3. hodinu




































Pátek 19.5.

 



Pátek 19.5.




















Václavík

4. ČP 7.A Laštuvičková-V





N
5. Vv 6.C Fišerová-P







6. Vv 6.C Laštuvičková-V
Za 3. hodinu





3. poschodí

Godalová-V zajistí dozor na 3. poschodí






3. poschodí

Godalová-V zajistí dozor o velké přestávce na 3. poschodí















Testy

3.
5.B Křivohlávek







4.
5.B Křivohlávek
















Godalová

2. poschodí

Musilová- zajistí dozor na 2. poschodí






2. poschodí

Suchanová- zajistí dozor o velké přestávce na 2. poschodí



























Čtvrtek 18.5.

 



Čtvrtek 18.5.














Rýznarová

5. Prv 3.B Hansmannová-P


N
Druž 12:40-13:40

Plíhalová-PM




Druž 13:40-14:30

Plíhalová-PM










Václavík

3. ČP 7.B Nováková-V


N
4. Vv 7.C Donné-V




5. Vv 7.C Donné-V




6. 8.,9. Nováková-V




7. 8.,9.











Testy

1.
5.A Křivohlávek




2.
5.A Pavelka




4.
5.C Křivohlávek




5.
5.C Pavelka










Středa 17.5.

 



Středa 17.5.






















Václavík

5. Vv 7.B Suchanová-P






N
6. Vv 7.B Donné-V Za 1. hodinu







7. Vv 9.B Blahová-P








8. Vv 9.B Blahová-P


















Havlíčková

2. Hv 9.B Motl-V






NL
3. Č 8.A Motl-V








4. Č 6.A Nováková-V








6. Hv 8.A Suchanová-P








2. poschodí

Horáková- zajistí dozor na 2. poschodí







šatna po 6. hod.

Trunečka-V zajistí dozor v šatně

















Rýznarová

5. Hv 3.B Ondráčková-P






N
Druž 12:40-13:40

Plíhalová-PM








Druž 13:40-14:40

Plíhalová-PM


















Testy

1.
5.C Křivohlávek








2.
5.C Pavelka








3.
5.A Křivohlávek








4.
5.A Ondráčková D.



















Trunečka

jídelna po 6. hod.

Rutarová- zajistí dozor v jídelně











































Úterý 16.5.

 



Úterý 16.5.


https://set.csicr.cz/webtestapp/




















Blahová

2. 7.C Godalová-V






Př – olympiáda
3. 6.C Fišerová-P








4. 7.B Marošek-P








5. 8.B Novák-V








6. 8.A Jílková-P


















Václavík

3. Vv 6.B Laštuvičková-V






N
4. Vv 6.B Laštuvičková-V








5. Vv 6.A Musilová-P








6. Vv 6.A Musilová-P








7. Vv 8.C Křivohlávek-P








8. Vv 8.C Sembolová-P








3. poschodí

Chrastinová-V zajistí dozor na 3. poschodí







3. poschodí

Musilová-V zajistí dozor o velké přestávce na 3. poschodí

















Beseda

1.
5.A Nováková v Z







2.
5.A Nováková v Z




















1.
5.B Laštuvičková v Hv







2.
5.B Laštuvičková v Hv




















1.
5.C Donné v Př







2.
5.C Donné v Př

















Testy

3.
5.B Křivohlávek v IT







4.
5.B Křivohlávek v IT

















Rýznarová

5. Prv 3.B Spáčilová-P






N
Druž 12:40-13:40

Plíhalová-PM








Druž 13:40-14:30

Plíhalová-PM


















Chrastinová

2. poschodí

Nováková- zajistí dozor na 2. poschodí

















Musilová

2. poschodí

Jílková- zajistí dozor o velké přestávce na 2. poschodí






























Pondělí 15.5.

 



Pondělí 15.5.
























Václavík

3. ČP 7.C Dorňáková-P







N
5. Vv 7.A Pavlíková-P









6. Vv 7.A Pavlíková-P









7. ČP 8.A Trunečka-P









8. ČP 8.A Trunečka-P




















Rudecká

1. ČP 2.C Musilová-P







DL
2. M 2.C Chrastinová-P









4. Prv 2.C Musilová-V Za 3. hodinu



bude A



5. Hv 2.C Henemanová-P









1. poschodí

Štúrová- zajistí dozor na 1. poschodí



















Sembolová

6. Č 8.C Jílková-P







NL

























6.A

4. F 6.A Křivohlávek-V Za 5. hodinu








5. M 6.A Musilová-V Za 4. hodinu



















Musilová

3. A 2.C Donné-P bude Prv

































Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer