Kalendář akcí

Středa Květen 16, 2012
Začátek:16/05/2012 08:00
Konec:16/05/2012 10:00

okresní kolo

kde: Komín (tělocvična)

žáci: Šrámek O.,Pazour P.,Oravcová B.,Šimek J.,Haušková J.,Fryč M.,Hanák T.,Nevrkla M.,Kašpar P.,Baslarová K.

s sebou: psací a rýsovací potřeby, matematické tabulky, kalkulačku, svačinu, přezůvky

odpovídá: Hudečková

Začátek:16/05/2012 09:00
Konec:16/05/2012 10:00

Knihovna Šumperk

Téma: Smějeme se s Pipi

Kolaříková, 3.C

vybraní žáci

místo: Šternberk

zajišťuje: Blahová

Čtvrtek Květen 17, 2012
Začátek:17/05/2012 08:00
Konec:17/05/2012 09:40

Český jazyk a Člověk a jeho svět

učebna informatiky

Zajišťuje: Křivohlávek, Ondráčková

Začátek:17/05/2012 10:05
Konec:17/05/2012 10:50

Matematika a Anglický jazyk

učebna informatiky

zajišťuje: Křivohlávek, Ondráčková

postoupil Ondřej Havlíček ze třídy 7.A

Praha

Odpovídá, Pavlíková, Havlíčková

Pátek Květen 18, 2012
Začátek:18/05/2012 08:00

Marek Šváb (1. místo v okresním kole)

postupuje do krajského kola

Koná se: ve Středisku volného času ATLAS a BIOS, Přerov,Bezručova 12

zajišťuje: Blahová

Pondělí Květen 21, 2012
Začátek:21/05/2012 09:00
Konec:21/05/2012 10:00

Divadlo Šumperk

2. - 5. třídy

40,- Kč

 

Svačinky: po začátku 1. hodiny

Peníze za divadlo - přinést do kanceláře na začátku 1. hodiny

Odchod od školy v 8.30 hod.

Úterý Květen 22, 2012
Začátek:22/05/2012 08:15
Konec:22/05/2012 16:00

V úterý 22.5.

- výlet do Olomouce: návštěva interaktivní výstavy o kosmonautice

                               ZOO Kopeček

odpovídá: Janků

 

Vybrané žákyně: 9.B Nováková, Komínková, Langerová,Machusová, Seidenglanzová, 9.A Zádrapová, 8.C Hudečková, Franková, Korgerová,  Žváčková, 8.B Bedáňová, 8.A Štolcová

krajské kolo: atletický stadion Olomouc

zajišťuje Rutarová

Začátek:22/05/2012 09:00
Konec:22/05/2012 10:00

Knihovna Šumperk

Téma: Olympijské hry

Zajícová

Začátek:22/05/2012 10:00
Konec:22/05/2012 11:00

Knihovna Šumperk

Téma: Olympijské hry

Nováková, 4.B

Začátek:22/05/2012 15:30

porada pedagogických pracovníků

ve sborovně

 

Začátek:22/05/2012 16:30
Konec:22/05/2012 18:30

ve třídách

Pátek Květen 25, 2012
Začátek:25/05/2012 10:00
Konec:25/05/2012 11:00

Knihovna Šumperk

Téma: Olympijské hry

Křesinová, 4.C

Úterý Květen 29, 2012
Začátek:29/05/2012 07:15
Konec:29/05/2012 07:45

Setkání zástupců tříd s ředitelem školy

v hudebně

Začátek:29/05/2012 08:00

úterý - čtvrtek

úterý  29.5.  Matematika (45 min.čistého času na vypracování testu)

5.A  1., 2. hod.

5.B  3., 4. hod.

středa 30.5.  Český jazyk  (45 min. čistého času na vypracování testu)

5.A  1. hod.

5.B  3. hod

čtvrtek 31.5. Anglický jazyk (60 min čistého času na vypracování testu)

5.B  1., 2. hod.

5.A  3.,4.  hod.

Začátek:29/05/2012 16:00
Konec:29/05/2012 17:00

v 16. hodin

v hudebně školy

zajišťuje vedení školy a učitelky budoucích 1. tříd

Středa Květen 30, 2012

úterý - čtvrtek

úterý  29.5.  Matematika (45 min.čistého času na vypracování testu)

5.A  1., 2. hod.

5.B  3., 4. hod.

středa 30.5.  Český jazyk  (45 min. čistého času na vypracování testu)

5.A  1. hod.

5.B  3. hod

čtvrtek 31.5. Anglický jazyk (60 min čistého času na vypracování testu)

5.B  1., 2. hod.

5.A  3.,4.  hod.

Začátek:30/05/2012 14:30

Akce školní družiny

připravené atrakce a hry v areálu školní zahrady

odpovídají: vychovatelky školní družiny

Čtvrtek Květen 31, 2012
Začátek:29/05/2012 08:00
Konec:31/05/2012 10:50

úterý - čtvrtek

úterý  29.5.  Matematika (45 min.čistého času na vypracování testu)

5.A  1., 2. hod.

5.B  3., 4. hod.

středa 30.5.  Český jazyk  (45 min. čistého času na vypracování testu)

5.A  1. hod.

5.B  3. hod

čtvrtek 31.5. Anglický jazyk (60 min čistého času na vypracování testu)

5.B  1., 2. hod.

5.A  3.,4.  hod.

Kronfelzov

Václavík, Marošek

Boskovice

Donné, Chrastinová

Pondělí Červen 04, 2012
Začátek:04/06/2012 09:37

Téma:Klíč od přírody

Vila Doris

z důvodu nepřízně počasí zrušeno

Plíhalová, Kolaříková

Začátek:04/06/2012

Vybraní žáci 5. a 6. tříd

Severomoravská chata

zajišťují vyučující anglického jazyka

Úterý Červen 05, 2012

Vybraní žáci 5. a 6. tříd

Severomoravská chata

zajišťují vyučující anglického jazyka

Začátek:05/06/2012 08:00
Konec:05/06/2012 11:45

V učebně informatiky

Test z matematiky

1.,2. hod     9.B

3.,4. hod.    9.A

Křivohlávek, Krhánek

Začátek:05/06/2012 09:00

Vila Doris

téma: Kliče od přírody

Donné, Chrastinová

Středa Červen 06, 2012

Vybraní žáci 5. a 6. tříd

Severomoravská chata

zajišťují vyučující anglického jazyka

Začátek:06/06/2012 08:00
Konec:06/06/2012 13:00

Technodrom - muzeum výpočetní techniky

8.A, Motl

Olomouc, Kopeček

vybraní žáci 2. stupně

doprovod: Křivohlávek

Čtvrtek Červen 07, 2012

Vybraní žáci 5. a 6. tříd

Severomoravská chata

zajišťují vyučující anglického jazyka

Začátek:07/06/2012 08:00
Konec:07/06/2012 13:00

Technodrom - muzeum výpočetní techniky

Krhánek, Hudečková

Začátek:07/06/2012 08:00
Konec:07/06/2012 11:50

V učebně informatiky

Test z českého jazyka

1. hod.   9.A

3. hod.   9.B

Křivohlávek, Krhánek

Pátek Červen 08, 2012
Začátek:04/06/2012
Konec:08/06/2012

Vybraní žáci 5. a 6. tříd

Severomoravská chata

zajišťují vyučující anglického jazyka

Začátek:08/06/2012 08:00
Konec:08/06/2012 11:45

V učebně informatiky

Test z anglického jazyka

1.,2. hod     9.B

3.,4. hod.    9.A

Křivohlávek, Krhánek,  Ondráčková

Praha

žáci 7.A : Šrámek O., Havlíček O., Haltmar M.

zařizuje: Rutarová

Komín

Zajícová, Nováková, Křesinová

Pondělí Červen 11, 2012

Vila Doris

téma: Klíče od přírody

zařizují: Zajícová, Nováková, Křesinová

Úterý Červen 12, 2012

Téma: Dobrodružná literatura

9.00   4.A

10.00 4.B

Zajícová, Nováková

Ratibořice

Suchanová, Fišerová

Čtvrtek Červen 14, 2012
Začátek:14/06/2012 08:00
Konec:14/06/2012 17:30

Soutěž robotů Jeseník, LEGO NXT Sumo robot

Kaprál Jan 5.B, Hobl Tomáš 7.A, Novotný Jan, Kratochvíl Lumír 8.B

odpovídá: Krhánek

Akce Vily Doris

Václavík, 4 žáci

Pátek Červen 15, 2012

Jeseníky

Odpovídá: Bieliková, Novák

Začátek:15/06/2012 09:00

Téma: Dobrodružná literatura

Knihovna Šumperk

Křesinová

Nová Ves, Žďárský Potok

Rutarová

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer